Nowości

Przegląd Wiosenny
Zobacz więcej →

Promocje

Pzegląd klimatyzacji z napełnieniem już od 100zł
Zobacz więcej →

Do końca kwietnia wymiana klocków hamulcowych tylko 40 PLN
Zobacz więcej →

 

    Przeglądy okresowe, serwis olejowy:

 

Wykonujemy przeglądy okresowe stosując się do zaleceń i wymogów producenta samochodu. Każdy przegląd ma na celu wymianę oleju, niezbędnych filtrów, płynów i materiałów eksploatacyjnych oraz kontrolę podzespołów mających wpływ na Państwa bezpieczeństwo podczas jazdy.

 

    Wymiana układów rozrządu

 

Wymieniając rozrząd w Państwa samochodzie zastosujemy części najwyższej jakości zachowując atrakcyjną cenę. Doradzimy jakie czynności należy wykonać przy tej okazji aby ustrzec Państwa przed nieprzyjemnymi niespodziankami i w jaki sposób zapobiec nieprzewidzianym wydatkom.

 

    Diagnostyka silnika i elektroniki:

 

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi i oprogramowaniem serwisowym umożliwiającym profesjonalne diagnozowanie problemów.

Nie bez znaczenia jest wieloletnie doświadczenie naszych serwisantów.

 

    Diagnostyka zawieszenia

 

Oferujemy kompleksową naprawę zawieszeń, wymianę amortyzatorów oraz innych elementów odpowiadających za komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu.

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt do pomiaru geometrii kół, pomiar wykonany w naszym serwisie gwarantuje dokładność i wyklucza błędy jakie często są popełniane na innych tego typu urządzeniach. Na szczególne traktowanie zasługują wyrafinowane wielowahaczowe zawieszenia VW-Audi, które gwarantują wzorowe prowadzenie auta, ale tylko i wyłącznie przy użyciu odpowiedniej jakości części i dokładnych ustawieniach.

 

    Wymiana sprzęgieł, naprawa skrzyń biegów, naprawa układów napędowych, naprawa układów kierowniczych

 

W przypadku awarii układu przeniesienia napędu (półosi, wałów, mostów, reduktorów, etc.), układów kierowniczych ( przekładni kierowniczych), możemy Państwu zaoferować naprawę ( regenerację) lub wymianę uszkodzonych elementów, w zależności co jest możliwe w danym przypadku. Zawsze w trudnych i kosztownych sytuacjach staramy się wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie problemu, mając na uwadze koszty, jakość użytych materiałów i dalszą bezawaryjną eksploatację pojazdu.